Підсумкова прес-конференція Ukraine House Davos

Другий рік поспіль Ukraine House Davos має великий успіх серед міжнародної аудиторії у Давосі. Завдяки вдалому формату та цікавим спікерам цього року Український дім відвідало понад 7 000 гостей протягом 5 днів.

Сьогодні оргкомітет Ukraine House Davos підводив підсумки заходу. Команда UkraineInvest пишається тим, яким запам’ятається відвідувачам Ukraine NOW Invest Day у межах Ukraine House Davos 2019. Ми вдячні UVCA – Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association, Western NIS Enterprise Fund, Victor Pinchuk Foundation та Horizon Capital за можливість популяризувати інвестиційний потенціал України на такому впливовому майданчику.

“Український дім у Давосі – це своєрідне вікно, крізь яке Україну можна представити світові як динамічну демократичну державу з тисячолітньою європейською історією, яка дивиться у майбутнє із впевненістю та робить власний внесок у розвиток людства. Концепція UHD є дуже вдалою і ми хочемо в подальшому використовувати цей формат в інших країнах, зокрема у Канаді, щоб представляти Україну”, – наголосив Голова Наглядової ради UkraineInvest Daniel Bilak.

Основними результатами Ukraine House Davos, на думку Данила Білака, є тези озвучені іноземними інвесторами:
☑️За словами Президента EBRD Сума Чакрабарті, Україна є відкритою до бізнесу завдяки масштабним реформам та стрімко відновлює довіру іноземних інвесторів.
☑️ Україна стає стабільною та передбачуваною для іноземних інвесторів завдяки зусиллям, спрямованим на підвищення прозорості та гармонізації законодавства України зі стандартами ЄС.
☑️ Саме зараз варто інвестувати в Україну, адже тут можна заробити гроші. Тут наявні високоякісні активи, які наразі недооцінені на світовому ринку, і це підвищує привабливість України як інвестиційного середовища.

Такі самі тези звучали від учасників Норвезько-українського бізнес-форуму, який днями відбувся в Осло. На форумі було підписано низку угод, які передбачають норвезькі інвестиції обсягом у понад 1,5 млрд євро, що свідчить про підвищення довіри норвезьких інвесторів до України. Потенційні інвестори насамперед зацікавлені почути успішний досвід іноземних інвесторів в Україні, і ми спостерігаємо, що дедалі більше представників бізнесу відзначають значне покращення бізнес-клімату в Україні.

Please contact us for more details
CONTACT US